Imieniny obchodzą:
Zarejestruj się

Znajdź na forum

Szukana fraza

Najnowsze artykuły » więcej

Dzisiaj 2014-07-29
więcej

„Strażnicy Galaktyki” premierowo w kinie Klaps od 1 sierpnia!

Transblach z Pucharem Starosty

Ceny biletów na spotkania Limanovii. Będą utrudnienia.

W Słopnicach rozegrano turniej „Wakacje z piłką nożną 2014”

Policjanci uratowali tonącego mężczyznę

Motocyklem wyprzedzał na "ciągłej"

1000 turystów odkrywało Kostrzę

Burze i upał

Zza kierownicy do aresztu

Kolizja na wyjeździe z Kamiennej

"Nie pozwolimy zniszczyć LACH"

Weekend dla najmłodszych w parku

Wczoraj 2014-07-28
więcej

Kolejne ostrzeżenie o burzach z gradem

Turniej polsko-słowacki: Sokół Słopnice zwycięża

Wakacyjny weekend dla najmłodszych w parku już za nami

Limanovia z coraz większymi planami

MiniMundial 2014 dla Orkana Szczyrzyc

Zabrali pijanej kluczyki i wezwali policję

"Kryteria restrykcyjne i nieżyciowe"

Kosztowny koniec wysypiska śmieci

Modernizacja cmentarza na Jabłońcu

Tydzień upałów: najwyższy stopień ostrzeżenia!

Szukają świadków śmiertelnego wypadku

Przedwczoraj 2014-07-27
więcej

Orkan zadowolony z pierwszych sparingów

Małopolska Liga Juniorów Starszych: ustalono terminarz

Limanowa podbiła Gdańsk i zagrała finał z ATOMEM

Dziś w regionie możliwe burze z gradem

Policja: starosta nie kierował samochodem

Przegrany sparing Limanovii na tydzień przed rozgrywkami

Będą szukać przyczyn niepowodzeń maturzystów

Szpital ma nową karetkę za 280 tys. zł

Powstanie chodnik i lewoskręt na ul. Tarnowskiej

Rozdają elementy odblaskowe

Zwrot akcyzy dla rolników

Ulewny deszcz i 12 interwencji straży

Strona główna / Forum / Wydarzenia

rozmiar tekstu: A A A

Wydarzenia

rehabilitacja

2011-07-02 08:19:53 potrzebuje szybko dostać się na rehabilitacje po złamaniu ręki na laser. czy wie ktoś może czy oprócz szpitala ma ktoś jeszcze rehabilitacje na nfz w limanowej, czy muszę iść prywatnie?
7rafal6 7rafal6
Re: rehabilitacja
2011-07-02 09:22:59 a po co chcesz robić laser po złamaniu ręki? jest kilka skuteczniejszych zabiegów fizykalnych od laseroterapii, ale priorytetem po złamaniu ręki jest przywrócenie do prawidłowego stanu mięśni, więzadeł, stabilizacji kończyny, czucia głębokiego, przewodnictwa nerwowego a jeszcze nikt nie wynalazł takiego zabiegu,a tym bardziej laser nie jest tutaj skuteczny:)
Na twoim miejscu wybrałbym sie do dobrego fizjoterapeuty:) pzdr
massaro99
massaro99
2011-07-02 13:52:25 euromedica
hawajka10
hawajka10
2011-07-02 14:03:53 ale mam zapisany laser od lekarza. Oczywiście wiem że to nie tylko dzięki laserowi mozna powrócić do zdrowia - mam też przepisane ćwiczenia. Ale w szpitalu dopiero na wrzesień , szybciej będzie prywatnie, ale...
powracając do mojego pytania" w Limanowej jestem skazany czekać do września na rehabilitację , czy jest może jakaś inna placówka mająca kontrakt z NFZ o której nie wiem?
dzięki za info
7rafal6
7rafal6
2011-07-02 15:24:10 W Ośrodku Zdrowia w Dobrej.
gargamelek
gargamelek
2011-07-02 16:47:55 7rafal6 info masz na PW
domena
domena
2011-07-02 19:10:56 w szpitalu w REH-MED możesz zrobić prywatnie zabiegi ... jeśli chodzi o kontrakt nikt więcej na dzień dzisiejszy nie ma kontraktu... najbliżej jest Dobra, Ujanowice, Kasinka, Mszana Dolna ... generalnie wszędzie terminy są podobne czyli ok 2-3 miesiące... możesz pytać jeszcze w starym urzędzie pracy tam jest prywatnie rehabilitacja
emem18
emem18
2011-07-02 19:42:41 w ośrodku w Dobrej czasem jet tak że czeka się tylko tydzień zależy jakie zabiegi a zapisują we wtorki od godz 8-10:)
rak
rak
2011-07-04 22:08:34 Jesli szukasz lasera i zabiegow fizjoterapeuty a nie chcesz czekac w kolejce w szpitalu mozesz isc do NZOZ Kinezis ul.Szwedzka 4(dawny urzad pracy). Ja bylem dzisiaj i maja kontrakt z NFZ od 1 lipca i przyjmuja tak jak w szpitalu na skierowanie od lekarza. Rehabilitacja jest mozliwa "od reki" kwestia umowienia sie telefonicznie (530400430) lub osobiscie. Jak narazie wrazenia pozytywne:) Pani jest z fachowa wiedza. Zycze powrotu do zdrowia:)
Ewenement
Ewenement
2011-07-10 17:21:02 dzięki ewenement za info. Faktycznie Kinezis na Szwedzkiej ma kontrakt z NFZ od 01.07.2011. Jak na razie mało ludzi o tym wie, a ja bez problemu się zapisałem na poniedziałek, bez czekania w kolejkach :) w końcu coś się dzieje w Limanowej, oby ludzie się o tym dowiedzieli..
wrażenia z rehabilitacji opiszę
7rafal6
7rafal6
2011-07-23 14:31:22 po pełnym turnusie rehabilitacji (10 dni) i zabiegach pola magnetycznego, ćwiczeniach usprawniających specjalną metodą PNF, którą "serwowała" mi Pani D.a także zabiegom laserem, muszę szczerze przyznać że jestem zadowolony śmiało mogę polecić tą rehabilitację. Nie jest prawdą (jak się dowiedziałem od Pana z Euromediki) że zabiegi w Kinezis są dopiero możliwe na październik?!Terminy są wolne już na sierpień - czyżby ludzka zawiść proszę Pana?! Co do rehabilitacji w Kinezis- żadnego czekania w kolejkach, miałem wyznaczoną godzinę i wszystkie zabiegi robione po kolei bez kolejki,bez noszenia karty na każdy zabieg-jestem zaskoczony pozytywnie takim działaniem młodych osób-oby im się udało bo niektórzy jak widzę próbują rzucać kłody pod nogi,pozdrawiam Panią właścicielkę i moją rehabilitantkę;)
7rafal6
7rafal6
2011-07-23 20:37:48 moim zdaniem po złamaniu ręki nie robi się rehablilitacji bo złamanie ręki to samemu można poćwiczyć to nie skręcenie kolana czy złamanie nogi :D
garbazyn
garbazyn
2011-07-23 21:22:40 do garbazyn: ale ja nie jestem lekarzem i nie daje skierowań - skoro dostałem takie zalecenia to je wypełniłem i dobrze mi po tym :P
7rafal6
7rafal6
Zaloguj się, aby móc się wypowiadać na forum.

Zaloguj się, aby móc się wypowiadać na forum.

rekordów: 12, strona 1 z 1
« powrót

X
Globet

Copyright © www.limanowa.in
Realizacja: intellect.pl
Intersiec