Auto uderzyło w rów oraz skrzynki z gazem i prądem
Krasne-Lasocice. Dziś przed południem w Krasnem-Lasocicach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego. Pojazd wypadł z jezdni i uderzył w przydrożny rów oraz skrzynkę przyłączeniową gazu i prądu. Kierująca kobieta została przewieziona do szpitala, a policjanci ukarali ją mandatem.