Nietrzeźwy kierowca autokaru miał zabrać młodzież na wycieczkę
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzesku udaremnili wyjazd nietrzeźwego kierowcy, który miał przewieźć młodzież szkolną na wycieczkę. Badanie alkomatem wykazało u 48-latka ponad promil alkoholu w organizmie.