Policja zabrała mu samochód za promile
Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 36-letni mieszkaniec powiatu myślenickiego, którego w Pcimiu zatrzymali policjanci z grupy SPEED. Z powodu wysokiego stężenia alkoholu funkcjonariusze tymczasowo zajęli jego uszkodzony samochód, o którego losie zdecyduje teraz sąd.