Straż Graniczna odprawi pięciu Uzbeków do kraju
Funkcjonariusze Karpackiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali w Nowym Sączu pięciu obywateli Uzbekistanu. Mężczyźni nielegalnie pracowali w branży budowlanej bez wymaganych zezwoleń, w związku z czym komendant wydał wobec nich decyzje nakazujące powrót do kraju.