WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
KWW „O lepsze jutro”
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenieGalerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)