Wojewoda wydał pozwolenie dla odcinka linii Podłęże – Piekiełko
Wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar wydał decyzję o pozwoleniu na budowę dla kolejnego fragmentu linii kolejowej Podłęże – Piekiełko. Dokumentowi nadano rygor natychmiastowej wykonalności, co umożliwia rozpoczęcie prac nad nowym, ponad 17-kilometrowym odcinkiem torów.