33°   dziś 33°   jutro
Niedziela, 28 czerwca Leon, Ireneusz, Florentyna, Ligia

Wisła Kraków szykuje się na Ekstraklasę. Mariusz Kutwa po pierwszym sparingu.

Opublikowano  Zaktualizowano 
0 1528

Wisła Kraków wraca do Ekstraklasy. Dla naszego regionu ważna jest pozycja w drużynie Mariusza Kutwy, wychowanka MUKS Halny Kamienica.

Młody obrońca w końcówce ubiegłego sezonu odzyskał pewną pozycję w podstawowym składzie Białej Gwiazdy. Mógł świętować pierwszoligowy sukces jako ważny zawodnik linii defensywnej. Po uzyskaniu awansu wychowanek MUKS Haly Kamienica musi potwierdzić, że poradzi sobie również w Ekstraklasie.

W pierwszym sparingu okresu przygotowawczego do nowego sezonu Wisła przegrała z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza 4:3. Mariusz Kutwa zagrał w podstawowym składzie, w przerwie został zmieniony.

Zobacz również:

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy pod tym artykułem - bądź pierwszy
Zgłoszenie komentarza
Komentarz który zgłaszasz:
"Wisła Kraków szykuje się na Ekstraklasę. Mariusz Kutwa po pierwszym sparingu."
Komentarz który zgłaszasz:
Adres
Pole nie możę być puste
Powód zgłoszenia
Pole nie możę być puste
Anuluj
Dodaj odpowiedź do komentarza:
Anuluj

Może Cię zaciekawić

Sport

Pozostałe

Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in