I przetarg ustny nieograniczony na usługę prowadzenie szalet miejskich w Limanowej
Burmistrz Miasta Limanowa
ogłasza
I przetarg ustny nieograniczony na usługę pod nazwą prowadzenie i obsługę szalet miejskich zlokalizowanych na Rynku w Limanowej w okresie od 1 marca 2015 r. do 28 lutego 2018 roku.
Zobacz również:
Do zadań osoby, która wygra przetarg na usługę pod nazwą prowadzenie i obsługa szalet miejskich zlokalizowanych na Rynku w Limanowej będzie należało:
- zapewnienie stałej obsługi szalet miejskich w terminie i godzinach funkcjonowania szalet, utrzymanie szalet w należnym stanie technicznym, sanitarnym i estetycznym, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie normami i przepisami,
- w szczególności wymaga się:
- utrzymania w stałej czystości i porządku, udostępnianie wszystkich znajdujących się w szaletach pomieszczeń oraz urządzeń: kabin wc, pisuarów, umywalek itp.
- uzupełnienie na bieżąco środków czystości i środków higienicznych w szaletach tj. papieru toaletowego, mydła w płynie, środków do mycia itd.
- przeprowadzania okresowej dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń.
- bieżącej konserwacji urządzeń w szaletach miejskich tj. wymiany: żarówek, zamków, zasuwek, uszczelek, klamek, pokręteł itp.
- pozbywanie się odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- zabezpieczenie przed uszkodzeniem urządzeń pomiarowych tj. wodomierz, licznik energii elektrycznej,
- wykonywanie zaleceń powiatowego inspektora sanitarnego dotyczących bieżącej eksploatacji obiektu.
c) utrzymanie porządku wokół szalet, pielęgnacja trawników i krzewów nad szaletami.
d) dbanie o prawidłowe oznakowanie szalet w środku i na zewnątrz obiektu.
e) umieszczanie w widocznym miejscu wewnątrz i na zewnątrz szaletów informacji o wysokości opłat za korzystanie z szalet oraz godzin otwarcia szalet.
f) posiadanie i udostępnianie podczas kontroli szalet książki kontroli sanitarnej
Burmistrz Miasta Limanowa w drodze zarządzenia ustali wysokość stawek opłat za korzystanie z miejskich toalet.
Koszty związane z ogrzewaniem pomieszczeń, energią elektryczną, opłatami za wodę, odprowadzanie ścieków i wywozem śmieci oraz ubezpieczeniem szalet ponosi Urząd Miasta Limanowa.
Burmistrz Miasta Limanowa ustala godziny funkcjonowania miejskich szalet w Limanowej:
- od dnia 01.09 do 30.04 (wszystkie dni tygodnia) od 1000 do 1800,
- od dnia 01.05 do 31.08 (wszystkie dni tygodnia) od 900 do 2100.
Osoba, która wygra przetarg wedle własnego uznania będzie mogła wydłużyć godziny otwarcia.
Cena wywoławcza miesięcznej stawki opłaty za możliwość prowadzenia i obsługi szalet miejskich w Limanowej wynosi 90,00 zł brutto.
O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym że nie może wynosić mniej niż 1,00 zł.
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne które wpłacą wadium.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu na usługę pod nazwą prowadzenie i obsługa szalet miejskich zlokalizowanych na Rynku w Limanowej, jest wpłacenie wadium w wysokości 100,00 zł.
Wadium należy wpłacić na rachunek bankowy Urzędu Miasta Limanowa Bank Spółdzielczy w Limanowej nr 71 8804 0000 0000 0023 3100 0004, w taki sposób aby w dniu 16 lutego 2015 roku, wadium znajdowało się na rachunku bankowym Urzędu Miasta Limanowa.
Wadium ulega przepadkowi w razie uchylenia się uczestnika, który przetarg wygra od zawarcia umowy.
Wadium wpłacone przez uczestnika, który przetarg wygra zaliczone zostanie na poczet opłat miesięcznych.
Pozostałym uczestnikom przetargu wadium zostanie zwrócone w terminie do trzech dni od dnia zakończenia przetargu.
Przetarg odbędzie się w dniu 19 lutego 2015 roku w Urzędzie Miasta w Limanowej ul. Jana Pawła II 9, w sali nr 18, o godz. 1000.
Wylicytowana stawka będzie rewaloryzowana raz w roku w miesiącu styczniu o wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych w okresie pierwszych trzech kwartałów roku poprzedniego.
Opłata za użytkowanie szalet płatna do ostatniego dnia kończącego dany miesiąc za który przypada należność.
Termin spisania umowy na usługę pod nazwą prowadzenie i obsługa szalet miejskich zostanie ustalony do 14 dni od daty rozstrzygnięcia przetargu. Z projektem umowy najmu można zapoznać się w Wydziale Zagospodarowania Przestrzennego, Nieruchomości i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Limanowa.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 18 337-20-54 wew. 164, 163
Burmistrz Miasta Limanowa zastrzega sobie prawo odwołania przetargu w uzasadnionym przypadku.
Może Cię zaciekawić
Praktyka w terenie. Medycy będą się szkolić w Beskidzie Wyspowym
Od piątku do niedzieli (4-6 września) na terenie Bazy Szkoleniowo-Wypoczynkowej „Lubogoszcz” w Kasince Małej realizowany będzie program szkole...
Czytaj więcejAmbasador Rosji wezwany do polskiego MSZ
Wewiór zaznaczył, że strona polska przekaże „nasz zdecydowany sprzeciw wobec eskalacji agresywnych działań Rosji”. Jak podkreślił, wezwani...
Czytaj więcejDobry sklep z grillami - po czym rozpoznać miejsce z fachowym doradztwem?
Dobry sklep z grillami nie zaczyna od ceny Rzetelny sprzedawca najpierw poznaje sposób korzystania z urządzenia. Pyta, czy urządzenie stanie na ba...
Czytaj więcejSzafy modułowe czy tradycyjne - czym różnią się te rozwiązania?
Szafy modułowe można dopasować do dostępnej przestrzeni Najważniejszą cechą systemów modułowych jest możliwość zestawiania ze sobą segme...
Czytaj więcejSport
Rzuty karne rozstrzygnęły finał Pucharu Polski a szczeblu LPPN
Spotkanie zostało rozegrane w Tymbarku. W regulaminowym czasie gry był bezbramkowy remis. Zwycięzcę wyłoniła seria rzutów karnych, w które ...
Czytaj więcejKonsultacja i mecz eliminacyjny: MZPN ogłosił powoałania
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 7–9 września 2026 roku w Niedomicach i będzie połączone z meczem eliminacyjnym z reprezentacją Podkarpac...
Czytaj więcejPowrót do składu Białej Gwiazdy. Odra wyrzuciła Wisłę Kraków za burtę pucharów.
Młody obrońca nadal czeka na debiut w Ekstraklasie. Szansę gry otrzymał jednak we wczorajszym meczu Pucharu Polski. Wisła Kraków prowadziła ...
Czytaj więcejPuszcza odjechała Limanovii
Limanovia dwukrotnie odrabiała straty. Bramki dla zespołu z Limanowej zdobyli Włodarczyk w 23 minucie oraz Bednarczyk w 51 minucie. Po tym traf...
Czytaj więcejPozostałe
Nowy rok szkolny 2026/2027 rozpoczęty w miejskich szkołach
W miejskich placówkach oświatowych odbyły się uroczyste akademie inaugurujące nowy rok szkolny. Była to okazja do powitania uczniów, nauczy...
Czytaj więcejWyciąg z ogłoszenia o przetargu
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż przedmiotowej nieruchomości został przeprowadzony w dniu 29 stycznia 2026 roku i zakończył się wynik...
Czytaj więcejSukces młodego limanowianina! Jakub Bugański z brązowym medalem European Kids Athletics Games 2026
W dniach 27–30 sierpnia w Brnie odbyła się 21. edycja European Kids Athletics Games (EKAG) – prestiżowej międzynarodowej imprezy lekkoatletycz...
Czytaj więcejŻyczenia dla uczniów, nauczycieli i pracowników oświaty z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2026/2027
Początek roku szkolnego to szczególny moment – czas nowych wyzwań, planów i możliwości. Dla uczniów to kolejny etap zdobywania wiedzy, ro...
Czytaj więcej






Komentarze (0)