I przetarg ustny nieograniczony pod ogródek gastronomiczny
Burmistrz Miasta Limanowa
ogłasza
Zobacz również:I przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę terenu w obrębie płyty Rynku w Limanowej pod lokalizację w okresie od 15 maja 2017 r. do 30 września 2017 r. ogródka gastronomicznego o powierzchni nie mniejszej niż 80m2 i nie większej niż 100m2.
Cena wywoławcza 1 m2 miesięcznego czynszu dzierżawnego terenu przeznaczonego pod ogródek 'piwny' wynosi brutto 25,00 zł. Stawka wywoławcza zawiera podatek VAT w wysokości ustawowej 23%.
O wysokości postąpień decydują uczestnicy przetargu, z tym że nie może wynosić mniej niż 1,00 zł brutto.
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne które wpłacą wadium.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu na dzierżawę terenu pod ogródek gastronomiczny 'piwny' jest wpłacenie wadium w wysokości 3 000,00 zł.
Wadium należy wpłacać na rachunek bankowy Urzędu Miasta Limanowa Bank Spółdzielczy w Limanowej nr 71 8804 0000 0000 0023 3100 0004, w taki sposób aby w dniu 24 marca 2017 r. wadium znajdowało się na rachunku bankowym Urzędu Miasta Limanowa.
Wadium wpłacone przez uczestnika przetargu będzie stanowić kaucję, która może być na wniosek dzierżawcy zaliczona na poczet czynszu należnego za ostatni miesiąc działalności.
Wadium nie ulega zwrotowi w razie uchylenia się uczestnika który wygrał przetarg od zawarcia umowy dzierżawy. Pozostałym uczestnikom przetargu wadium zostanie zwrócone w terminie do trzech dni od dnia przetargu.
Osoba , która wygra przetarg zobowiązana jest do przedłożenia umowy zawartej z MZGKiM Sp. z o.o. na wywóz śmieci i zawarcia z Miastem Limanowa umowy dzierżawy w terminie 7 dni od dnia rozstrzygnięcia przetargu pod rygorem przepadku wadium.
Osoba, która przetarg wygra zobowiązana jest do urządzenia i prowadzenia ogródka gastronomicznego 'piwnego' w okresie od 15 maja 2017 r. do 30 września 2017 r.
Czynsz dzierżawny płatny jest do ostatniego dnia danego miesiąca.
Wylicytowana kwota miesięcznego czynszu dzierżawnego nie obejmuje kosztów poboru energii elektrycznej, dostawy wody, wywozu śmieci oraz innych opłat związanych z prowadzoną działalnością.
Szczegółowe usytuowanie na płycie Rynku ogródka gastronomicznego piwnego przedstawia załącznik graficzny z którym można zapoznać w godzinach pracy Urzędu Miasta Limanowa w Wydziale Zagospodarowania Przestrzennego, Nieruchomości i Ochrony Środowiska ul. Jana Pawła II 9.
Umowa dzierżawy zawierać będzie klauzulę o zamknięciu działalności w czasie trwania uroczystości Różańca Fatimskiego.
Przetarg odbędzie się w dniu 29 marca 2017 r. o godzinie 1000 w sali nr 18 budynku Urzędu Miasta Limanowa ul. Jana Pawła II 9.
Urządzenie ogródka wymaga zgłoszenia w Starostwie Powiatowym w Limanowej w Wydziale Budownictwa i Architektury w trybie przewidzianym ustawą prawo budowlane.
Burmistrz Miasta zastrzega sobie prawo odstąpienia od przetargu bez podania przyczyny.
Może Cię zaciekawić
Rzeczniczka PG: prokuratura chce przesłuchać prezydenta jako świadka ws. niedopuszczenia sędziów TK do orzekania
W czwartkowym komunikacie prok. Adamiak przypomniała, że śledztwo zostało wszczęte 21 kwietnia br. w związku z zawiadomieniem o podejrzeniu pope...
Czytaj więcejPraktyka w terenie. Medycy będą się szkolić w Beskidzie Wyspowym
Od piątku do niedzieli (4-6 września) na terenie Bazy Szkoleniowo-Wypoczynkowej „Lubogoszcz” w Kasince Małej realizowany będzie program szkole...
Czytaj więcejAmbasador Rosji wezwany do polskiego MSZ
Wewiór zaznaczył, że strona polska przekaże „nasz zdecydowany sprzeciw wobec eskalacji agresywnych działań Rosji”. Jak podkreślił, wezwani...
Czytaj więcejDobry sklep z grillami - po czym rozpoznać miejsce z fachowym doradztwem?
Dobry sklep z grillami nie zaczyna od ceny Rzetelny sprzedawca najpierw poznaje sposób korzystania z urządzenia. Pyta, czy urządzenie stanie na ba...
Czytaj więcejSport
Rzuty karne rozstrzygnęły finał Pucharu Polski a szczeblu LPPN
Spotkanie zostało rozegrane w Tymbarku. W regulaminowym czasie gry był bezbramkowy remis. Zwycięzcę wyłoniła seria rzutów karnych, w które ...
Czytaj więcejKonsultacja i mecz eliminacyjny: MZPN ogłosił powoałania
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 7–9 września 2026 roku w Niedomicach i będzie połączone z meczem eliminacyjnym z reprezentacją Podkarpac...
Czytaj więcejPowrót do składu Białej Gwiazdy. Odra wyrzuciła Wisłę Kraków za burtę pucharów.
Młody obrońca nadal czeka na debiut w Ekstraklasie. Szansę gry otrzymał jednak we wczorajszym meczu Pucharu Polski. Wisła Kraków prowadziła ...
Czytaj więcejPuszcza odjechała Limanovii
Limanovia dwukrotnie odrabiała straty. Bramki dla zespołu z Limanowej zdobyli Włodarczyk w 23 minucie oraz Bednarczyk w 51 minucie. Po tym traf...
Czytaj więcejPozostałe
Nowy rok szkolny 2026/2027 rozpoczęty w miejskich szkołach
W miejskich placówkach oświatowych odbyły się uroczyste akademie inaugurujące nowy rok szkolny. Była to okazja do powitania uczniów, nauczy...
Czytaj więcejWyciąg z ogłoszenia o przetargu
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż przedmiotowej nieruchomości został przeprowadzony w dniu 29 stycznia 2026 roku i zakończył się wynik...
Czytaj więcejSukces młodego limanowianina! Jakub Bugański z brązowym medalem European Kids Athletics Games 2026
W dniach 27–30 sierpnia w Brnie odbyła się 21. edycja European Kids Athletics Games (EKAG) – prestiżowej międzynarodowej imprezy lekkoatletycz...
Czytaj więcejŻyczenia dla uczniów, nauczycieli i pracowników oświaty z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2026/2027
Początek roku szkolnego to szczególny moment – czas nowych wyzwań, planów i możliwości. Dla uczniów to kolejny etap zdobywania wiedzy, ro...
Czytaj więcej-
Rzeczniczka PG: prokuratura chce przesłuchać prezydenta jako świadka ws. niedopuszczenia sędziów TK do orzekania
-
Praktyka w terenie. Medycy będą się szkolić w Beskidzie Wyspowym
-
Ambasador Rosji wezwany do polskiego MSZ
- Dobry sklep z grillami - po czym rozpoznać miejsce z fachowym doradztwem?
- Szafy modułowe czy tradycyjne - czym różnią się te rozwiązania?



Komentarze (0)