Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego o wszczęciu postępowania
Na podstawie art. 9o ust. 6 i 6a ustawy z dnia 28 marca 2003 r. o transporcie kolejowym (Dz.U.2024.697) – dalej: utk oraz art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U.2024.572) – dalej: Kpa, WOJEWODA MAŁOPOLSKI zawiadamia, że został zmieniony wniosek w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji linii kolejowej dla inwestycji pn.: Rozbiórka, przebudowa, rozbudowa i budowa obiektu budowlanego pn.: linia kolejowa nr 104 Chabówka – Nowy Sącz na odc. C1 od km proj. 34+366 (km istn. 34+493) do km proj. 44+866 (km istn. 45+900)wraz z infrastrukturą techniczną wzdłuż linii kolejowej nr 104 od km istn. 34+230 do km proj. 45+340 (km istn. 46+375) oraz budowa obiektu budowlanego pn.: linia kolejowa nr 622 Podłęże R401 – Tymbark od km proj. 40+576 do km proj. 43+183 wraz z infrastrukturą techniczną wzdłuż linii kolejowej nr 622 od km proj. 40+438 do km proj. 43+183.
Informuje się, że w trakcie postępowania inwestor: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., ul. Targowa 74, 03-734 Warszawa, działający przez pełnomocników, zmienił zakres wniosku w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji linii kolejowej w poniżej wykazanym zakresie.
1. 503 limanowski Limanowa – miasto obr 3 nowa działka, podział, ograniczenie w korzystaniu
2. 510 limanowski Limanowa – miasto obr 3 nowa działka, podział, ograniczenie w korzystaniu
3. 515 limanowski Limanowa – miasto obr 3 nowa działka, podział, ograniczenie w korzystaniu
4. 516/1 limanowski Limanowa – miasto obr 3 korekta podziału – wywłaszczenie w całości
5. 517/2 limanowski Limanowa – miasto obr 3 korekta ograniczenia w korzystaniu
6. 517/3 limanowski Limanowa – miasto obr 3 Korekta podziału – wywłaszczenie w całości
7. 527 limanowski Limanowa – miasto obr 3 korekta podziału, korekta ograniczenia w korzystaniu
8. 579/2 limanowski Limanowa – miasto obr 3 korekta ograniczenia w korzystaniu
9. 579/3 limanowski Limanowa – miasto obr 3 korekta ograniczenia w korzystaniu
10. 579/7 limanowski Limanowa – miasto obr 3 korekta rozwiązań projektowych
11. 579/8 limanowski Limanowa -miasto obr 3 korekta podziału, korekta ograniczenia w korzystaniu
12. 580 limanowski Limanowa – miasto obr 3 korekta podziału, korekta ograniczenia w korzystaniu
13. 581 limanowski Limanowa – miasto obr 3 rezygnacja z podziału, korekta ograniczenia w korzystaniu
14. 582/1 limanowski Limanowa – miasto obr 3 korekta ograniczenia w korzystaniu
15. 583 limanowski Limanowa – miasto obr 3 korekta podziału, korekta ograniczenia w korzystaniu
16. 584 limanowski Limanowa – miasto obr 3 nowy podział, korekta ograniczenia w korzystaniu
17. 585 limanowski Limanowa – miasto obr 3 nowa działka, podział, ograniczenie w korzystaniu
18. 605 limanowski Limanowa – miasto obr 3 nowy podział, korekta ograniczenia w korzystaniu
19. 606 limanowski Limanowa – miasto obr 3 korekta podziału, korekta ograniczenia w korzystaniu
20. 613/1 limanowski Limanowa – miasto obr 3 korekta podziału, korekta ograniczenia w korzystaniu
21. 614 limanowski Limanowa – miasto obr 3 rezygnacja z podziału, korekta ograniczenia w korzystaniu
22. 1146 limanowski Tymbark 3 korekta ograniczenia w korzystaniu
23. 1147 limanowski Tymbark 3 korekta ograniczenia w korzystaniu
24. 1149/1 limanowski Tymbark 3 nowa działka, ograniczenie w korzystaniu
Zainteresowane strony lub ich pełnomocnicy, legitymujący się pełnomocnictwem sporządzonym zgodnie z art. 32 i 33 Kpa, mogą na każdym etapie postępowania, zapoznać się z materiałem dowodowym oraz dokumentacją przedłożoną przez inwestora w siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego i w tym przedmiocie wnieść ewentualne uwagi lub zastrzeżenia, powołując się na znak sprawy: WI-IV.747.2.14.2024.
Zobacz również:Kontakt z organem zapewniony jest: 1. za pośrednictwem wszelkich środków komunikacji zdalnej, w tym komunikacji elektronicznej (np. za pośrednictwem skrzynki ePUAP – /ag9300lhke/skrytka, faksem – 12 422 72 08 lub poprzez e-Doręczenia); 2. pocztą tradycyjną – uwagi i wnioski należy kierować na adres Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie (ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków); 3. osobiście – wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu drogą telefoniczną (12 39-21-226).
Na stronie BIP Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, opublikowano mapy z aktualnym przebiegiem inwestycji. Są one dostępne w menu podmiotowym w zakładce: Urząd Wojewódzki/ Wydziały/ Infrastruktury/ Repozytorium plików/ nazwa inwestycji; https://bip.malopolska.pl/muw,...
Obwieszczenie podlega publikacji (art. 9o ust. 6 i 6a utk):
– w prasie lokalnej,
– na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie i Urzędu Miasta Limanowa, Urzędu Gminy Limanowa oraz Urzędu Gminy Tymbark.
Może Cię zaciekawić
Rzeczniczka PG: prokuratura chce przesłuchać prezydenta jako świadka ws. niedopuszczenia sędziów TK do orzekania
W czwartkowym komunikacie prok. Adamiak przypomniała, że śledztwo zostało wszczęte 21 kwietnia br. w związku z zawiadomieniem o podejrzeniu pope...
Czytaj więcejPraktyka w terenie. Medycy będą się szkolić w Beskidzie Wyspowym
Od piątku do niedzieli (4-6 września) na terenie Bazy Szkoleniowo-Wypoczynkowej „Lubogoszcz” w Kasince Małej realizowany będzie program szkole...
Czytaj więcejAmbasador Rosji wezwany do polskiego MSZ
Wewiór zaznaczył, że strona polska przekaże „nasz zdecydowany sprzeciw wobec eskalacji agresywnych działań Rosji”. Jak podkreślił, wezwani...
Czytaj więcejDobry sklep z grillami - po czym rozpoznać miejsce z fachowym doradztwem?
Dobry sklep z grillami nie zaczyna od ceny Rzetelny sprzedawca najpierw poznaje sposób korzystania z urządzenia. Pyta, czy urządzenie stanie na ba...
Czytaj więcejSport
Rzuty karne rozstrzygnęły finał Pucharu Polski a szczeblu LPPN
Spotkanie zostało rozegrane w Tymbarku. W regulaminowym czasie gry był bezbramkowy remis. Zwycięzcę wyłoniła seria rzutów karnych, w które ...
Czytaj więcejKonsultacja i mecz eliminacyjny: MZPN ogłosił powoałania
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 7–9 września 2026 roku w Niedomicach i będzie połączone z meczem eliminacyjnym z reprezentacją Podkarpac...
Czytaj więcejPowrót do składu Białej Gwiazdy. Odra wyrzuciła Wisłę Kraków za burtę pucharów.
Młody obrońca nadal czeka na debiut w Ekstraklasie. Szansę gry otrzymał jednak we wczorajszym meczu Pucharu Polski. Wisła Kraków prowadziła ...
Czytaj więcejPuszcza odjechała Limanovii
Limanovia dwukrotnie odrabiała straty. Bramki dla zespołu z Limanowej zdobyli Włodarczyk w 23 minucie oraz Bednarczyk w 51 minucie. Po tym traf...
Czytaj więcejPozostałe
Nowy rok szkolny 2026/2027 rozpoczęty w miejskich szkołach
W miejskich placówkach oświatowych odbyły się uroczyste akademie inaugurujące nowy rok szkolny. Była to okazja do powitania uczniów, nauczy...
Czytaj więcejWyciąg z ogłoszenia o przetargu
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż przedmiotowej nieruchomości został przeprowadzony w dniu 29 stycznia 2026 roku i zakończył się wynik...
Czytaj więcejSukces młodego limanowianina! Jakub Bugański z brązowym medalem European Kids Athletics Games 2026
W dniach 27–30 sierpnia w Brnie odbyła się 21. edycja European Kids Athletics Games (EKAG) – prestiżowej międzynarodowej imprezy lekkoatletycz...
Czytaj więcejŻyczenia dla uczniów, nauczycieli i pracowników oświaty z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2026/2027
Początek roku szkolnego to szczególny moment – czas nowych wyzwań, planów i możliwości. Dla uczniów to kolejny etap zdobywania wiedzy, ro...
Czytaj więcej-
Rzeczniczka PG: prokuratura chce przesłuchać prezydenta jako świadka ws. niedopuszczenia sędziów TK do orzekania
-
Praktyka w terenie. Medycy będą się szkolić w Beskidzie Wyspowym
-
Ambasador Rosji wezwany do polskiego MSZ
- Dobry sklep z grillami - po czym rozpoznać miejsce z fachowym doradztwem?
- Szafy modułowe czy tradycyjne - czym różnią się te rozwiązania?



Komentarze (0)