Ogłoszenie o przetargu na wynajęcie lokalu w budynku wielofunkcyjnym w Starym Rybiu
Wójt Gminy Limanowa działając na podstawie § 1 ust. 2 pkt 3 załącznika Nr 2 do uchwały Nr XIX/190/2017 Rady Gminy Limanowa z dnia 25 lipca 2017 r. w sprawie określenia zasad nabywania, zbywania i obciążania nieruchomości stanowiących mienie Gminy Limanowa oraz ich wydzierżawiania i wynajmowania na okres dłuższy niż trzy lata lub na czas nieoznaczony (Dz. Urz. Woj. Małop. z 2017 r. poz. 5071) w związku z art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2019 r. poz. 506 ze zm.) ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na wynajęcie lokalu położonego w Budynku wielofunkcyjnym w Starym Rybiu 11.
- Nieruchomość przeznaczona do wynajęcia objęta jest KW Nr 35521 oraz KW Nr 36247 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Limanowej. Lokal przeznaczony do wynajęcia znajduje się na parterze dwukondygnacyjnego budynku położonego w Starym Rybiu 11, obr. ew. nr 11 na działkach ew. nr 247/1 i 247/2 wyposażonego w instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, teletechniczną .
- Lokal przeznaczony jest do wynajęcia na: handel, gastronomię;
- Umowa zostanie podpisana na czas nieokreślony.
- Czynsz z tytułu najmu podlega corocznej waloryzacji – od pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym ogłoszono w formie komunikatu Prezesa GUS średnioroczny wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych ogółem w roku poprzedzającym waloryzację.
- Oferty będą oceniane na podstawie jedynego kryterium – cena 100%
- Oferty należy składać w zamkniętych kopertach, oznaczonych „Oferta na wynajem lokalu o powierzchni 52,22 m2” opatrzonych nazwą i adresem Oferenta. Oferty należy składać na adres: Urząd Gminy Limanowa, 34-600 Limanowa, ul. M.B. Bolesnej 18 B – w terminie do dnia 16 września 2019 r. do godz. 1100.
- Otwarcie ofert nastąpi w dniu 16 września 2019 r. o godz. 1200 w siedzibie Zamawiającego w pok. 1b, w obecności Oferentów. Po otwarciu ofert podane zostaną nazwy i adresy Oferentów oraz ceny ofert.
- O wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający niezwłocznie powiadomi wszystkich Oferentów biorących udział w postępowaniu o zamówienie, wskazując nazwę i adres Oferenta, którego ofertę wybrano oraz cenę.
- Wykonawca wybrany do realizacji przedmiotu zamówienia zostanie powiadomiony przez Zamawiającego o terminie i miejscu podpisania umowy.
- Sposób porozumiewania się w sprawach związanych z organizacją przetargu – w formie pisemnej, w tym za pomocą faksu 18-33-71-337 i e-mail: sekretariat@gminalimanowa.pl
- Wójt Gminy Limanowa zastrzega sobie prawo odwołania przetargu w uzasadnionych przypadkach.
Powierzchnia lokalu przeznaczonego do wynajęcia wynosi 52,22 m2. Termin zagospodarowania lokalu określony zostanie w umowie najmu.
Minimalna stawka czynszu za wynajem 1 m2 powierzchni z przeznaczeniem na handel, gastronomię – wynosi 10,94 zł + 23% VAT miesięcznie, zgodnie z zarządzeniem Nr 12/2019 Wójta Gminy Limanowa z dnia 28 stycznia 2019 r.
Czynsz nie obejmuje opłat za energię elektryczną, gaz, wodę, odbiór nieczystości stałych i płynnych oraz za usługi telefoniczne.
Zobacz również:Projekt umowy najmu oraz dodatkowe informacje dotyczące lokalu przeznaczonego do wynajęcia można uzyskać w godzinach pracy Urzędu Gminy Limanowa w pok. nr 25 albo telefonicznie pod numerem 18 263 00 44.
Może Cię zaciekawić
Praktyka w terenie. Medycy będą się szkolić w Beskidzie Wyspowym
Od piątku do niedzieli (4-6 września) na terenie Bazy Szkoleniowo-Wypoczynkowej „Lubogoszcz” w Kasince Małej realizowany będzie program szkole...
Czytaj więcejAmbasador Rosji wezwany do polskiego MSZ
Wewiór zaznaczył, że strona polska przekaże „nasz zdecydowany sprzeciw wobec eskalacji agresywnych działań Rosji”. Jak podkreślił, wezwani...
Czytaj więcejDobry sklep z grillami - po czym rozpoznać miejsce z fachowym doradztwem?
Dobry sklep z grillami nie zaczyna od ceny Rzetelny sprzedawca najpierw poznaje sposób korzystania z urządzenia. Pyta, czy urządzenie stanie na ba...
Czytaj więcejSzafy modułowe czy tradycyjne - czym różnią się te rozwiązania?
Szafy modułowe można dopasować do dostępnej przestrzeni Najważniejszą cechą systemów modułowych jest możliwość zestawiania ze sobą segme...
Czytaj więcejSport
Rzuty karne rozstrzygnęły finał Pucharu Polski a szczeblu LPPN
Spotkanie zostało rozegrane w Tymbarku. W regulaminowym czasie gry był bezbramkowy remis. Zwycięzcę wyłoniła seria rzutów karnych, w które ...
Czytaj więcejKonsultacja i mecz eliminacyjny: MZPN ogłosił powoałania
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 7–9 września 2026 roku w Niedomicach i będzie połączone z meczem eliminacyjnym z reprezentacją Podkarpac...
Czytaj więcejPowrót do składu Białej Gwiazdy. Odra wyrzuciła Wisłę Kraków za burtę pucharów.
Młody obrońca nadal czeka na debiut w Ekstraklasie. Szansę gry otrzymał jednak we wczorajszym meczu Pucharu Polski. Wisła Kraków prowadziła ...
Czytaj więcejPuszcza odjechała Limanovii
Limanovia dwukrotnie odrabiała straty. Bramki dla zespołu z Limanowej zdobyli Włodarczyk w 23 minucie oraz Bednarczyk w 51 minucie. Po tym traf...
Czytaj więcejPozostałe
Jubileusz 10-lecia Zespołu Regionalnego „Kijom Worci"
Wydarzenie to zgromadziło w Domu Weselnym „Sylwia” w Trzetrzewinie wielu gości, reprezentujących byłych członków zespołu, sympatyków, prze...
Czytaj więcejOpłata za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych-2026
Należność można uiścić na konto Urzędu - Bank Spółdzielczy w Limanowej: 40 8804 0000 0000 0000 0723 0053 z adnotacją, że jest to opłata za...
Czytaj więcejKonkurs na prowadzenie publicznego żłobka w miejscowości Stara Wieś
Zadanie obejmuje w szczególności: zapewnienie dzieciom opieki w warunkach bytowych zbliżonych do warunków domowych w wymiarze do 10 godzin ...
Czytaj więcejKrajowy Trening Reagowania „Akademia OLiOC" na limanowskim rynku
Trening został zrealizowany we współpracy Gminy Limanowa, Miasta Limanowa oraz Powiatu Limanowskiego. Gminę Limanowa reprezentował Wójt Gminy Li...
Czytaj więcej






Komentarze (0)