Ogłoszenie o zamówieniu poniżej 14 000 euro
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU O WARTOŚCI PONIŻEJ 14 000 euro
Burmistrz Miasta Limanowa
Urząd Miasta 34-600 Limanowa, ul. Jana Pawła II 9, tel. 18 337 20 54 wew. 155, faks: 18 337 10 41,
Zobacz również:e-mail: sekretariat@miasto.limanowa.pl
zaprasza do składania ofert na wykonanie audytu energetycznego budynków komunalnych - użyteczności publicznej w Limanowej:
1. Urzędu Miasta - ul. Jana Pawła II 9,
2. Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 - ul. Konopnickiej 4,
3. Zespołu Szkół Samorządowych nr 2 - ul. Piłsudskiego 85,
4. Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 - ul. Jordana 3,
5. Przedszkola nr 1 - ul. Jordana 5,
6. Przedszkola nr 2 - ul. Piłsudskiego 97,
7. Miejskiego Żłobka - ul. Jordana 8,
8. Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej - ul. J. Marka,
9. Budynku biurowego na wynajem - ul. Spacerowa 6,
Przedmiotem zamówienia jest, wykonanie audytu energetycznego dla wyżej wymienionych budynków użyteczności publicznej, w oparciu o ustawę z dnia 28 listopada 2008 r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów (Dz. U. Nr 223 poz. 1459 z póź. zm) oraz o rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 17 marca 2009 r. w sprawie szczegółowego zakresu i form audytu energetycznego oraz części audytu remontowego, wzorów kart audytów, a także algorytmu oceny opłacalności przedsięwzięcia termomodernizacyjnego (Dz. U. Nr 43 poz. 346).
Każdy budynek stanowi odrębne zamówienie.
Wykonawca nie może złożyć oferty zawierającej jedną cenę na opracowanie audytów energetycznych dla kilku budynków, bez wyodrębnienia cen na poszczególne budynki, dla których jest w stanie wykonać audyty energetyczne w terminie 30 dni od podpisania umowy.
Przy udzieleniu zamówienia nie stosuje się przepisów ustawy – Prawo zamówień publicznych, ale z zachowaniem zasad:
· Jawności.
· Nie ograniczania dostępu wykonawców.
· Równego traktowania wykonawców.
· Uczciwej konkurencji.
· Wyboru oferty z najniższą ceną.
Zamawiający dysponuje niżej wymienioną dokumentacją archiwalną budowlaną i dotyczącą wykonanych audytów termomodernizacyjnych, przed ociepleniem ścian budynków:
a) Audyt energetyczny budynku: Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 w Limanowej 34-600 Limanowa, ul. Marii Konopnickiej 4 woj. małopolskie, Kraków 2003,
b) Projekt techniczny automatyzacji kotłowni, obiekt: Szkoła Podstawowa nr 1 w Limanowej, Kraków, styczeń 2002r.
c) Projekt budowlany docieplenia Zespołu Szkół Samorządowych nr 1, kwiecień 2003,
d) Projekt Budowlany: Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Samorządowych nr 2 w Limanowej, kwiecień 2003 r.
e) Audyt energetyczny budynku: Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Piłsudskiego 85, 34-600 Limanowa, kwiecień 2003r.
f) Projekt techniczny technologii kotłowni gazowej, obiekt: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Limanowej, grudzień 1998,
g) Dokumentacja Techniczna: Modernizacja sali gimnastycznej z zapleczem i salą gimnastyki korekcyjnej w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Limanowej, czerwiec 1988,
h) Audyt energetyczny budynku: Zespół Szkół Samorządowych nr 3, ul. Jordana 3, 34-600 Limanowa, kwiecień 2003,
i) Projekt budowlany termomodernizacji, obiekt: Zespół Szkół Samorządowych 3, ul. Jordana 3, 34-600 Limanowa, maj 2003,
j) Projekt budowlany rozbudowy z nadbudową budynku przedszkola miejskiego nr 2, Limanowa, grudzień 2009,
k) Projekt budowlany wymiany kotła gazowego wraz z przebudową instalacji gazowej i technologii kotłowni o mocy 42 kW, obiekt- Przedszkole nr 2 w Limanowej przy ul. Piłsudskiego na dz. ew. nr 538/1, Limanowa 2003,
l) Projekt budowlany- rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej wraz z technologią kotłowni, obiekt-Budynek Przedszkola Samorządowego nr 1 w Limanowej przy ul. Jordana 5 na dz.ew. Nr 32 Limanowa 2004,
m) Projekt budowlany, obiekt- Budynek Przedszkola nr 1- zmiana konstrukcji więźby dachowej, lokalizacja: Limanowa ul. Jordana , Limanowa, listopad 1995r.
n) Projekt budowlany. Termomodernizacja budynku przedszkola nr 1 w Limanowej, kwiecień 2003 r.
o) Żłobek ul. Jordana 8, 34-600 Limanowa. Inwentaryzacja, luty 2003 r.
p) Projekt techniczny jednostadiowy kotłowni gazowej, Żłobek w Limanowej, marzec 1997r.
q) Audyt energetyczny budynku. Żłobek Miejski ul. Jordana 8, 34 600 Limanowa, 2003 r.
r) Inwentaryzacja Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej – Dwór Marsów Limanowa, ul. J. Marka 13, listopad 2012,
s) Budynek administracyjny Urzędu Miasta. Inwentaryzacja budowlana budynku. Czerwiec 2004 r.
t) Budynek administracyjny UM w Limanowej. Projekt budowlany nadbudowy części poddasza i przebudowy części dachu. Architektura. Grudzień 2004.
u) Projekt techniczny technologii kotłowni gazowej. Budynek administracyjny w Limanowej. ul. Jana Pawła II 9. Styczeń 1999 r.
v) Audyt energetyczny budynku biurowego przy ul. Jana Pawła II 9 w Limanowej. Kwiecień 1999 r.
Wymagania jakie musi spełnić wykonawca:
1. Posiadać osobowość prawną, tzn. co najmniej zarejestrowaną działalność gospodarczą w urzędzie właściwym co do miejsca zamieszkania;
2. Dysponować osobą z uprawnieniami do wykonywania audytów energetycznych, która jest czynnym członkiem Zrzeszenia Audytorów Energetycznych, lub wykonała w trybie ustawy o wspieraniu termomodernizacji i remontów, co najmniej 3 pozytywnie zweryfikowane audyty energetyczne dla budynków użyteczności publicznej.
3. Posiadać niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponować potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia.
Ofertę należy złożyć, w terminie do dnia 16.04.2013 r. do godz. 1230, na Dziennik Podawczy Urzędu Miasta Limanowa (okienko w holu na parterze), w zamkniętej kopercie z opisem; „Oferta – audyt dla budynku: ………………..”.
Oferta powinna zawierać:
1. Nazwę firmy (nr w CRDG, lub KRS),
2. Cenę ryczałtową netto i brutto w walucie PLN, w zapisie cyfrowym i słownym.
3. Imię i nazwisko audytora, nr uprawnień do wykonywania audytów energetycznych i nr ewidencyjny w Zrzeszeniu Audytorów Energetycznych,
4. Podpis uprawnionej osoby.
Publiczne otwarcie ofert i ich prezentacja odbędzie się w Urzędzie Miasta Limanowa, sala narad nr 18 w dniu 16.04.2013 r. od godz. 1300.
Wykonawca przygotowuje ofertę na swój koszt i ryzyko. Zamawiający nie zwraca kosztów opracowania oferty, jeżeli nie dojdzie do zawarcia umowy.
Zamawiający unieważni postępowanie jeżeli:
· Suma ofert z najniższą ceną dla wszystkich budynków objętych niniejszym zaproszeniem do składania ofert, przekroczy wartość usługi netto: 14 000 euro (56.274,40 zł.). Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania w części dotyczącej audytu dla budynku biurowego przy ul. Spacerowej 6 i wyłączenia go do odrębnego postępowania.
· zawarcie umowy po wyborze oferty z najniższą ceną, spowodowałoby przekroczenie limitu wydatków na prace dokumentacyjne, w budżecie Miasta Limanowa na rok 2013.
Po wyborze oferty z najniższą ceną, przedmiotem negocjacji z wykonawcą jest harmonogram realizacji zamówienia i płatności za wykonanie poszczególnych części zamówienia. Wykonawca może odmówić podpisania umowy, bez podania przyczyny. Wówczas jego oferta zostanie odrzucona.
O zawarciu umowy i istotnych jej postanowieniach zamawiający ogłosi na swojej stronie internetowej www.miasto.limanowa.pl i tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Limanowa.
Może Cię zaciekawić
Zderzenie motocyklisty z samochodem dostawczym
Dzisiaj (3 września) po godzinie 15:00 służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym w miejscowości Laskowa. Jak udało nam się ustalić, ze ...
Czytaj więcejRzeczniczka PG: prokuratura chce przesłuchać prezydenta jako świadka ws. niedopuszczenia sędziów TK do orzekania
W czwartkowym komunikacie prok. Adamiak przypomniała, że śledztwo zostało wszczęte 21 kwietnia br. w związku z zawiadomieniem o podejrzeniu pope...
Czytaj więcejPraktyka w terenie. Medycy będą się szkolić w Beskidzie Wyspowym
Od piątku do niedzieli (4-6 września) na terenie Bazy Szkoleniowo-Wypoczynkowej „Lubogoszcz” w Kasince Małej realizowany będzie program szkole...
Czytaj więcejAmbasador Rosji wezwany do polskiego MSZ
Wewiór zaznaczył, że strona polska przekaże „nasz zdecydowany sprzeciw wobec eskalacji agresywnych działań Rosji”. Jak podkreślił, wezwani...
Czytaj więcejSport
Rzuty karne rozstrzygnęły finał Pucharu Polski a szczeblu LPPN
Spotkanie zostało rozegrane w Tymbarku. W regulaminowym czasie gry był bezbramkowy remis. Zwycięzcę wyłoniła seria rzutów karnych, w które ...
Czytaj więcejKonsultacja i mecz eliminacyjny: MZPN ogłosił powoałania
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 7–9 września 2026 roku w Niedomicach i będzie połączone z meczem eliminacyjnym z reprezentacją Podkarpac...
Czytaj więcejPowrót do składu Białej Gwiazdy. Odra wyrzuciła Wisłę Kraków za burtę pucharów.
Młody obrońca nadal czeka na debiut w Ekstraklasie. Szansę gry otrzymał jednak we wczorajszym meczu Pucharu Polski. Wisła Kraków prowadziła ...
Czytaj więcejPuszcza odjechała Limanovii
Limanovia dwukrotnie odrabiała straty. Bramki dla zespołu z Limanowej zdobyli Włodarczyk w 23 minucie oraz Bednarczyk w 51 minucie. Po tym traf...
Czytaj więcejPozostałe
Nowy rok szkolny 2026/2027 rozpoczęty w miejskich szkołach
W miejskich placówkach oświatowych odbyły się uroczyste akademie inaugurujące nowy rok szkolny. Była to okazja do powitania uczniów, nauczy...
Czytaj więcejWyciąg z ogłoszenia o przetargu
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż przedmiotowej nieruchomości został przeprowadzony w dniu 29 stycznia 2026 roku i zakończył się wynik...
Czytaj więcejSukces młodego limanowianina! Jakub Bugański z brązowym medalem European Kids Athletics Games 2026
W dniach 27–30 sierpnia w Brnie odbyła się 21. edycja European Kids Athletics Games (EKAG) – prestiżowej międzynarodowej imprezy lekkoatletycz...
Czytaj więcejŻyczenia dla uczniów, nauczycieli i pracowników oświaty z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2026/2027
Początek roku szkolnego to szczególny moment – czas nowych wyzwań, planów i możliwości. Dla uczniów to kolejny etap zdobywania wiedzy, ro...
Czytaj więcej-
Zderzenie motocyklisty z samochodem dostawczym
-
Rzeczniczka PG: prokuratura chce przesłuchać prezydenta jako świadka ws. niedopuszczenia sędziów TK do orzekania
-
Praktyka w terenie. Medycy będą się szkolić w Beskidzie Wyspowym
- Ambasador Rosji wezwany do polskiego MSZ
- Dobry sklep z grillami - po czym rozpoznać miejsce z fachowym doradztwem?



Komentarze (0)