Przetarg na dzierżawę miejsc celem sprzedaży zniczy Miasto Limanowa
BURMISTRZ MIASTA LIMANOWA
O G Ł A S Z A
Zobacz również:
Przetarg nieograniczony na dzierżawę miejsc pod stanowiska handlowe celu sprzedaży zniczy, kwiatów w obrębie cmentarza przy ul. Szwedzkiej w Limanowej w dniu 13 czerwca 2015r.
Zobacz również:
Zainteresowani dzierżawą miejsc pod stanowiska handlowe (zakłady, instytucje, osoby fizyczne i podmioty gospodarcze posiadające osobowość prawną i jej nie posiadające), mogą brać udział w przetargu.
Zobacz również:
Warunkiem udziału w przetargu jest złożenie pisemnego zgłoszenia na dzienniku podawczym Urzędu Miasta Limanowa przy ul. Jana Pawła II 9, do dnia 26.05.2015 r. do godz. 1530.
Zobacz również:
Zgłoszenie powinno zawierać:
- Nazwę oferenta i jego siedzibę.
- Imię i nazwisko osoby lub osób upoważnionych do występowania w imieniu oferenta.
- Datę sporządzenia oferty.
- Własnoręczny podpis oferenta.
-
Zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, lub odpis z rejestru przedsiębiorców zawierający w przedmiocie działalności sprzedaż detaliczną prowadzoną
na straganach i targowiskach. -
Dowód wpłaty w wysokości 300,00 zł. Wadium należy wpłacić na rachunek bankowy Urzędu Miasta Limanowa Bank Spółdzielczy w Limanowej nr 71 8804 0000 0000 0023 3100 0004
w terminie do 26.05.2015 r. - Nie spełnienie któregoś z w/w warunków spowoduje odrzucenie oferty.
Zobacz również:
Przetarg odbędzie się w dniu 28.05.2015 r. o godz. 1200 w Urzędzie Miasta Limanowa
ul. Jana Pawła II 9, sala narad nr 18.
Przetarg polegać będzie na licytacji przez oferentów wysokości stawki dzierżawy
za 1 miejsce pod stanowisko handlowe ( 4-5 m2 ). Licytacja będzie odrębna dla każdego stanowiska. Z lokalizacją miejsc pod stanowiska handlowe można się zapoznać w Wydziale Zagospodarowania Przestrzennego, Nieruchomości i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Limanowa. Wywoławcza stawka opłaty wynosić będzie 370,00 zł. brutto za 1 miejsce pod stanowisko handlowe. Stawka zawiera podatek VAT w wysokości ustawowej 23%. Miejsce pod stanowisko handlowe zajmuje ten oferent, który zaoferuje najwyższą stawkę brutto. O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym że nie może wynosić mniej niż 5,00 zł. brutto.
Osoba, która uzyskała w niniejszego przetargu prawo dzierżawy miejsca pod stanowisko handlowego w okresie trwania uroczystości (sobota) może na tych samych warunkach wydzierżawić stanowisko w dniu następnym (niedziela).
Zobacz również:
Dodatkowe informacje o przetargu udziela Urząd Miasta Limanowa - Wydział Zagospodarowania Przestrzennego, Nieruchomości i Ochrony Środowiska pokój nr 34 oraz telefonicznie pod nr (018) 337-20-54 wew. 164.
Burmistrz Miasta Limanowa zastrzega sobie prawo odwołania przetargu w uzasadnionych przypadkach.
Może Cię zaciekawić
Rzeczniczka PG: prokuratura chce przesłuchać prezydenta jako świadka ws. niedopuszczenia sędziów TK do orzekania
W czwartkowym komunikacie prok. Adamiak przypomniała, że śledztwo zostało wszczęte 21 kwietnia br. w związku z zawiadomieniem o podejrzeniu pope...
Czytaj więcejPraktyka w terenie. Medycy będą się szkolić w Beskidzie Wyspowym
Od piątku do niedzieli (4-6 września) na terenie Bazy Szkoleniowo-Wypoczynkowej „Lubogoszcz” w Kasince Małej realizowany będzie program szkole...
Czytaj więcejAmbasador Rosji wezwany do polskiego MSZ
Wewiór zaznaczył, że strona polska przekaże „nasz zdecydowany sprzeciw wobec eskalacji agresywnych działań Rosji”. Jak podkreślił, wezwani...
Czytaj więcejDobry sklep z grillami - po czym rozpoznać miejsce z fachowym doradztwem?
Dobry sklep z grillami nie zaczyna od ceny Rzetelny sprzedawca najpierw poznaje sposób korzystania z urządzenia. Pyta, czy urządzenie stanie na ba...
Czytaj więcejSport
Rzuty karne rozstrzygnęły finał Pucharu Polski a szczeblu LPPN
Spotkanie zostało rozegrane w Tymbarku. W regulaminowym czasie gry był bezbramkowy remis. Zwycięzcę wyłoniła seria rzutów karnych, w które ...
Czytaj więcejKonsultacja i mecz eliminacyjny: MZPN ogłosił powoałania
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 7–9 września 2026 roku w Niedomicach i będzie połączone z meczem eliminacyjnym z reprezentacją Podkarpac...
Czytaj więcejPowrót do składu Białej Gwiazdy. Odra wyrzuciła Wisłę Kraków za burtę pucharów.
Młody obrońca nadal czeka na debiut w Ekstraklasie. Szansę gry otrzymał jednak we wczorajszym meczu Pucharu Polski. Wisła Kraków prowadziła ...
Czytaj więcejPuszcza odjechała Limanovii
Limanovia dwukrotnie odrabiała straty. Bramki dla zespołu z Limanowej zdobyli Włodarczyk w 23 minucie oraz Bednarczyk w 51 minucie. Po tym traf...
Czytaj więcejPozostałe
Nowy rok szkolny 2026/2027 rozpoczęty w miejskich szkołach
W miejskich placówkach oświatowych odbyły się uroczyste akademie inaugurujące nowy rok szkolny. Była to okazja do powitania uczniów, nauczy...
Czytaj więcejWyciąg z ogłoszenia o przetargu
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż przedmiotowej nieruchomości został przeprowadzony w dniu 29 stycznia 2026 roku i zakończył się wynik...
Czytaj więcejSukces młodego limanowianina! Jakub Bugański z brązowym medalem European Kids Athletics Games 2026
W dniach 27–30 sierpnia w Brnie odbyła się 21. edycja European Kids Athletics Games (EKAG) – prestiżowej międzynarodowej imprezy lekkoatletycz...
Czytaj więcejŻyczenia dla uczniów, nauczycieli i pracowników oświaty z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2026/2027
Początek roku szkolnego to szczególny moment – czas nowych wyzwań, planów i możliwości. Dla uczniów to kolejny etap zdobywania wiedzy, ro...
Czytaj więcej-
Rzeczniczka PG: prokuratura chce przesłuchać prezydenta jako świadka ws. niedopuszczenia sędziów TK do orzekania
-
Praktyka w terenie. Medycy będą się szkolić w Beskidzie Wyspowym
-
Ambasador Rosji wezwany do polskiego MSZ
- Dobry sklep z grillami - po czym rozpoznać miejsce z fachowym doradztwem?
- Szafy modułowe czy tradycyjne - czym różnią się te rozwiązania?



Komentarze (0)