Zapytanie ofertowe - zakup, dostawa i montaż telebimu
Miasto Limanowa zaprasza do złożenia oferty na zakup, dostawę i montaż telebimu w ramach realizacji projektu pod tytułem „Telemost pomiędzy Limanową i Dolnym Kubinem” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013”.
![]() |
![]() |
|
ZAPYTANIE OFERTOWE
na zakup, dostawę i montaż telebimu w ramach realizacji projektu
pod tytułem „Telemost pomiędzy Limanową i Dolnym Kubinem”
współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013”.
I. Zamawiający
Miasto Limanowa
ul. Jana Pawła II 9
34-600 Limanowa
II. Tryb udzielania zamówienia
Zamówienie będzie udzielone zgodnie z art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 907 ze zmianami) i jest prowadzone zgodnie z zasadą konkurencyjności.
III. Opis przedmiotu zamówienia
1.Dostawę fabrycznie nowego ekranu LED wraz z adaptacją i montażem na samochodzie Mercedes Sprinter
2.Dostawę i wdrożenie oprogramowania do zarządzania ekranem LED.
3.Dostawę agregatu prądotwórczego do zasilania telebimu oraz urządzeń dodatkowych.
4.Szczegółową specyfikację zamówienia określa Załącznik Nr 2 do zapytania ofertowego.
IV. Termin wykonania zadania: do 6 czerwca 2014 r.
V. Warunki płatności:
Rozliczenie na podstawie rachunku lub faktura VAT płatnych w terminie 14 dni od dnia ich otrzymania (decyduje data wpływu do Urzędu Miasta Limanowa).
VI. Opis sposobu przygotowania oferty:
- Ofertę należy sporządzić wg wzoru stanowiącego załącznik do niniejszego zapytania.
- Oferta powinna być podpisana przez osoby upoważnione do reprezentowania wykonawcy.
VII. Miejsce i termin składania ofert:
a) Ofertę należy złożyć :
· pocztą na adres: Urząd Miasta Limanowa, ul. Jana Pawła II 9, 34-600 Limanowa (decyduje data wpływu do tut. Urzędu)
· osobiście na dzienniku podawczym zamawiającego pok. nr 1 – czynny w godzinach 7.30 – 15.30, od poniedziałku do piątku
b) Termin złożenia ofert: 28 kwietnia 2014 r. do godziny 10:00
c) Otwarcie ofert odbędzie się w tym samym dniu o godz. . 10.30 – pok. nr 18.
d) Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
VIII. Kryterium wyboru oferty:
a) Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta odpowiada zasadom określonym w niniejszym zapytaniu ofertowym oraz zostanie uznana za najkorzystniejszą. Zamawiający powiadomi wszystkich Wykonawców o wyniku postępowania
b) Przy ocenie Wykonawcy będzie brane pod uwagę jedno kryterium: cena – 100 %. Dla porównania ofert pod względem kryterium cenowego Zamawiający przyjmuje cenę ofertową brutto za wykonanie całości zamówienia. Zamawiający wybierze jako najkorzystniejszą ofertę, która otrzymała najwyższą liczbę punktów obliczoną wg następującego wzoru:
najniższa oferowana cena
Ilość punktów = ----------------------------------- x 100
cena badanej oferty
c) Ceny podane w ofercie nie mogą ulec zmianie po wykonaniu usługi.
d) W przypadku złożenia ofert z taką samą ceną zamawiający wystąpi do wykonawców, którzy złożyli oferty z taką samą ceną do złożenia ofert dodatkowych.
IX. W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od oferentów wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert.
X. Informacje dodatkowe
Wszelkich informacji dotyczących przedmiotu zamówienia udziela Jolanta Szyler,
tel. 18 337 20 54 wew. 147, e-mail: promocja@miasto.limanowa.pl oraz Bartłomiej Wójcik, tel. 18 337 20 54 wew. 133, e-mail: informatyk@miasto.limanowa.pl.
Pobierz:
2. SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA ZAMÓWIENIA
„Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013”.
Może Cię zaciekawić
Rzeczniczka PG: prokuratura chce przesłuchać prezydenta jako świadka ws. niedopuszczenia sędziów TK do orzekania
W czwartkowym komunikacie prok. Adamiak przypomniała, że śledztwo zostało wszczęte 21 kwietnia br. w związku z zawiadomieniem o podejrzeniu pope...
Czytaj więcejPraktyka w terenie. Medycy będą się szkolić w Beskidzie Wyspowym
Od piątku do niedzieli (4-6 września) na terenie Bazy Szkoleniowo-Wypoczynkowej „Lubogoszcz” w Kasince Małej realizowany będzie program szkole...
Czytaj więcejAmbasador Rosji wezwany do polskiego MSZ
Wewiór zaznaczył, że strona polska przekaże „nasz zdecydowany sprzeciw wobec eskalacji agresywnych działań Rosji”. Jak podkreślił, wezwani...
Czytaj więcejDobry sklep z grillami - po czym rozpoznać miejsce z fachowym doradztwem?
Dobry sklep z grillami nie zaczyna od ceny Rzetelny sprzedawca najpierw poznaje sposób korzystania z urządzenia. Pyta, czy urządzenie stanie na ba...
Czytaj więcejSport
Rzuty karne rozstrzygnęły finał Pucharu Polski a szczeblu LPPN
Spotkanie zostało rozegrane w Tymbarku. W regulaminowym czasie gry był bezbramkowy remis. Zwycięzcę wyłoniła seria rzutów karnych, w które ...
Czytaj więcejKonsultacja i mecz eliminacyjny: MZPN ogłosił powoałania
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 7–9 września 2026 roku w Niedomicach i będzie połączone z meczem eliminacyjnym z reprezentacją Podkarpac...
Czytaj więcejPowrót do składu Białej Gwiazdy. Odra wyrzuciła Wisłę Kraków za burtę pucharów.
Młody obrońca nadal czeka na debiut w Ekstraklasie. Szansę gry otrzymał jednak we wczorajszym meczu Pucharu Polski. Wisła Kraków prowadziła ...
Czytaj więcejPuszcza odjechała Limanovii
Limanovia dwukrotnie odrabiała straty. Bramki dla zespołu z Limanowej zdobyli Włodarczyk w 23 minucie oraz Bednarczyk w 51 minucie. Po tym traf...
Czytaj więcejPozostałe
Nowy rok szkolny 2026/2027 rozpoczęty w miejskich szkołach
W miejskich placówkach oświatowych odbyły się uroczyste akademie inaugurujące nowy rok szkolny. Była to okazja do powitania uczniów, nauczy...
Czytaj więcejWyciąg z ogłoszenia o przetargu
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż przedmiotowej nieruchomości został przeprowadzony w dniu 29 stycznia 2026 roku i zakończył się wynik...
Czytaj więcejSukces młodego limanowianina! Jakub Bugański z brązowym medalem European Kids Athletics Games 2026
W dniach 27–30 sierpnia w Brnie odbyła się 21. edycja European Kids Athletics Games (EKAG) – prestiżowej międzynarodowej imprezy lekkoatletycz...
Czytaj więcejŻyczenia dla uczniów, nauczycieli i pracowników oświaty z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2026/2027
Początek roku szkolnego to szczególny moment – czas nowych wyzwań, planów i możliwości. Dla uczniów to kolejny etap zdobywania wiedzy, ro...
Czytaj więcej-
Rzeczniczka PG: prokuratura chce przesłuchać prezydenta jako świadka ws. niedopuszczenia sędziów TK do orzekania
-
Praktyka w terenie. Medycy będą się szkolić w Beskidzie Wyspowym
-
Ambasador Rosji wezwany do polskiego MSZ
- Dobry sklep z grillami - po czym rozpoznać miejsce z fachowym doradztwem?
- Szafy modułowe czy tradycyjne - czym różnią się te rozwiązania?






Komentarze (0)