20°   dziś 23°   jutro
Poniedziałek, 22 czerwca Paulina, Tomasz, Flawiusz, Jan, Sabina

Kolejne zmiany w Orkanie Szczyrzyc

Opublikowano  Zaktualizowano 
0 478

Podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego LKS Orkan Szczyrzyc wybrano nowe władze klubu na kolejną kadencję.

W spotkaniu uczestniczyli członkowie stowarzyszenia oraz zaproszeni goście, wśród nich zastępca wójta gminy Jodłownik Aneta Sara Pater oraz prezes Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej Mariusz Tokarczyk.

W trakcie zebrania przedstawiono sprawozdanie z działalności klubu za minioną kadencję oraz omówiono plany dotyczące dalszego funkcjonowania i rozwoju Orkana Szczyrzyc.

Uczestnicy zebrania uczcili również pamięć śp. Antoniego Kalety, wieloletniego prezesa klubu, który zmarł w 2025 roku.

Zobacz również:

W wyniku przeprowadzonych wyborów nowy zarząd LKS Orkan Szczyrzyc tworzą: prezes – Michał Tabor, wiceprezes – Józef Gargas, skarbnik – Kamil Świerczek, członkowie zarządu – Krzysztof Piwowarczyk i Marek Barzyk.

Nowy zarząd będzie kierował działalnością klubu w najbliższej kadencji. Orkan Szczyrzyc zakończył sezon 2025/2026 na piątym miejscu w limanowskiej klasie A. Niedawno z funkcji trenera zespołu seniorów zrezygnował Marek Barzyk.

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy pod tym artykułem - bądź pierwszy
Zgłoszenie komentarza
Komentarz który zgłaszasz:
"Kolejne zmiany w Orkanie Szczyrzyc"
Komentarz który zgłaszasz:
Adres
Pole nie możę być puste
Powód zgłoszenia
Pole nie możę być puste
Anuluj
Dodaj odpowiedź do komentarza:
Anuluj

Może Cię zaciekawić

Sport

Pozostałe

Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in