20°   dziś 23°   jutro
Poniedziałek, 22 czerwca Paulina, Tomasz, Flawiusz, Jan, Sabina

Mariusz Kutwa szykuje się do gry w Ekstraklasie

Opublikowano  Zaktualizowano 
0 127

Piłkarze Wisły Kraków rozpoczęli zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej, które potrwa do 2 lipca. W kadrze pierwszoligowca znalazł się Mariusz Kutwa, wychowanek MUKS Halny Kamienica.

Dla 20-letniego środkowego obrońcy to kolejna szansa na walkę o miejsce w pierwszym zespole „Białej Gwiazdy” przed startem nowego sezonu w Ekstrakalsie.

Miniony sezon był dla Mariusza Kutwy bardzo wymagający. Jego początek należał jednak do wychowanka Halnego Kamienica, który regularnie występował w wyjściowym składzie Wisły Kraków na pozycji środkowego obrońcy. W kolejnych miesiącach sytuacja kadrowa defensora uległa zmianie. Zawodnik rzadziej pojawiał się w pierwszym zespole, notując również występy w trzecioligowych rezerwach.

Na jego dyspozycję wpływ miały także problemy zdrowotne, które utrudniały regularną grę. Mimo tych trudności Kutwa zdołał wrócić do wyjściowego składu pod koniec rozgrywek, gdy Wisła walczyła o powrót do Ekstraklasy.

Zobacz również:

Dla wychowanka MUKS Halny Kamienica nadchodzące tygodnie będą bardzo ważne. Letni obóz przygotowawczy to okazja do przekonania do siebie sztabu szkoleniowego i wywalczenia stałego miejsca w kadrze na nowy sezon i występów w Ekstraklasie.

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy pod tym artykułem - bądź pierwszy
Zgłoszenie komentarza
Komentarz który zgłaszasz:
"Mariusz Kutwa szykuje się do gry w Ekstraklasie"
Komentarz który zgłaszasz:
Adres
Pole nie możę być puste
Powód zgłoszenia
Pole nie możę być puste
Anuluj
Dodaj odpowiedź do komentarza:
Anuluj

Może Cię zaciekawić

Sport

Pozostałe

Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in